Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Kediniz veya Köpeğinizin Sağlığını ve Bakımını Destekleyen Çeşitli Ürünler

 

Evcil hayvan besleyen kişilerin bu canlıların bakımına dikkat etmesi son derece önemlidir. Evcil hayvanlar son derece hassas sistemleri ile dikkat çekerler. Düzenli olarak veteriner kontrollerinin yanında kedi ve köpeklerin çeşitli takviyeler ve vitaminler alması da gerekir. Kedi ve köpekler için vitamin ve takviye ürünleri seçilirken yaşlarına, kilolarına, ırklarına, kısır olup olmamalarına göre seçim yapmaya dikkat edilmelidir. Bunun yanında sevimli dostlarımız için takviye ürünleri kullanmadan önce mutlaka veterinere danışmaya da özen gösterilmelidir.

Kedi ve köpeklerin düzenli olarak kullandıkları besin takviyeleri ve vitaminler bu canlıların bağışıklık sisteminin korunmasına yardımcı olur. Bunun yanında daha uzun bir ömür yaşamalarını da sağlayacaktır. Evlerimizde yaşayan sevimli dostlarımızın sağlığına dikkat etmek sürekli hastalanmalarının da önüne geçecektir. Bu sayede rutin kontroller dışında veterinerinizi ziyaret etmenize gerek kalmaz.

Kedi ve Köpek Bakımı

Kedi ve köpeklerin bakımlarında dikkat edilmesi gereken konular arasında tuvalet eğitimi de yer alır. Bunun yanında evcil dostlarınızın tüy bakımına dikkat etmeniz de oldukça önemlidir. Sevimli dostlarınızın tüy bakımı için özel olarak üretilmiş ürünleri kullanabilirsiniz. Seçmiş olduğunuz kaliteli mamalar da kedi ve köpeklerinizin hem diş bakımı ve hem de sağlığı açısından oldukça önemlidir

Evcil dostlarınızın yaşları ilerledikçe dikkat etmeniz gereken en önemli konuların başında diş sağlığı yer alır. Diş sağlığı için özel olarak üretilmiş ürünler sayesinde evcil dostlarınızın dişlerinin çürümesine ve diş taşı oluşumuna engel olabilirsiniz. Her canlıda olduğu gibi kedi ve köpeklerde de gözler son derece hassas organlardır. Gözlerde herhangi bir sorun olmaması açısından çeşitli solüsyonlarla gözlerin düzenli olarak temizlenmesi gerekir. Kedi ve köpeklerinizin için tüm bakım ürünlerini sitemizde bulabilir ve uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

 

Evcil Hayvanlarınız İçin Bioxi Dezenfektanla Güvenli ve Etkili Temizlik

 

Kedi ve köpeklerin bakımında hijyen önemli konular arasında yer alır.  Evcil hayvanlarınızın hijyeni için Bioxi dezenfektan kullanabilirsiniz. Sevimli dostlarımız için özel olarak üretilen bu ürün onların çok daha sağlıklı olmasına yardımcı olur.

Bioxi antiseptik dezenfektan kedi ve köpeklerinizin dışarıdan gelebilecek mikroorganizmalardan korunmasını sağlar.  Bioxi pet dezenfektan kedi ve köpeklerde sorunsuz bir şekilde kullanılabilen bir üründür. Evcil dostlarınıza herhangi bir zarar vermezken onların mikrop ve bakterilerden korunmasına yardımcı olur.  Bioxi evcil hayvan dezenfektan ürünlerini sitemizden uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.  

Kediniz veya Köpeğinizin Yaralarını Bioxi Yara Bakım Jeliyle Hızlı ve Etkin Bir Şekilde Tedavi Edin

Kedi ve köpekleri oldukça hareketli canlılar olduğu için ev içerisinde ya da dışarıda küçük kazalar meydana gelebilir.  Bu kazalarda sevimli dostlarımızın yaralanması gibi istenmeyen durumlar yaşanabilir. Bu gibi durumlarla karşılaşmanız halinde Bioxi yara bakım jeli kullanabilirsiniz. Bu ürün evcil hayvanların yaralarının çok daha kısa sürelerde ve mikrop kapmadan iyileşmesine yardımcı olur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.