At Eklem Sıvıları

Atlarda en sık görülen rahatsızlıkların başında eklemleri ile ilgili sorunlar gelir. Çok çeşitli nedenlerden kaynaklanan bu durumu tedavi etmek ya da oluşmasını engellemek için at eklem sıvıları sıklıkla tercih edilir. Bu ürünler onların eklem hareketliliğini yeniden kazandırmak, eksilen eklem sıvılarını arttırmak için kullanılır. İçeriğindeki maddeler ile eklemlerin yağlanmasını sağlarken, sürtünme de en aza indirilir. Bu tarz at sıvıları çerisinde bulunan Hyuluronic Acid, onların eklem sıvılarının temel maddesidir. Eklem sıvıları atların eklemlerindeki yüksek basıncı ve baskıyı azaltır. Eklemlerin daha dayanıklı olmasını sağlar. Özellikle müsabaka ve antrenmanlarda kısıtlı eklem haraketliliği olan atların yanı sıra eklem hareketleri de esnek olmayan atlara yönelik de formüle edilmiştir. Çabuk Mama olarak atların eklem sorunları için hazırlanan bu ürünlerde, bütçenize uygun fiyat avantajları ile alışveriş yapma imkânı sunuyoruz.

Atlarda Ayak Hastalıkları Nelerdir

Günümüzde yük taşımadan spora veya yarışlara kadar çok çeşitli amaçlarla at yetiştiriciliği yapılır. Özellikle sindirim sisteminin hassaslığı sebebi ile hem dengeli hem de yeterli beslenmenin önemi atlarda çok fazladır. Büyüme, üreme, hız, dayanıklılık ve vücut şeklinin düzgün olması, dengeli ve sağlıklı bir beslenme ile sağlanır. Atlarda ayak hastalıklarının başında topallık gelir. Bunun birçok fiziksel nedeni vardır. Takviye yemler, ilaçlar ve eklem sıvıları ile bu tarz rahatsızlıkların önüne geçilmeye çalışılır. Sayfalarımızda bu hassas hayvanların bakımından sağlığına, korunmasından üremesine kadar birçok seçeneğe kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bütçe dostu fiyatlarla satın alabilir, online alışverişin sağladığı kolaylık ile ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Çabuk Mama olarak geniş ürün yelpazemiz ile evcil hayvanlarınız için aradığınız her üründe geniş seçenek alternatifleri ile yanınızda yer alıyoruz.

Etkili ve kesin Çözümler İçin At Eklem Sıvıları Seçenekleri

Çabuk Mama olarak atların eklem sorunlarının tedavisinde veya sorunların ortaya çıkmasının engellenmesine yönelik at sıvılarını en uygun fiyatlar ile sunuyoruz. Ürünlerimiz detaylı içerikleri ve kullanım şekilleri sayfalarımızda yer alır. Atlar için kullanılan eklem sıvıları onların kıkırdak hücrelerinin metabolizmasını düzenlerken, enflamasyonu da baskılar. Sinviyal sıvının biyosentezine de yardımcı olur. Genellikle tek şırıngalık ürünlerdir ve ambalajından çıkarıldıktan sonra bekletilmeden hemen kullanılmalıdır. Uzman hekim reçetesi ile satılan bu ürünler, veteriner kontrolünde kullanılması gerekir. Sayfalarımızda at yemlerinden bakım malzemelerin, vitamin ve minerallerden at ilaçlarına kadar geniş ürün seçenekleri ile rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz. En uygun fiyat seçenekleri ile ihtiyaçlarınızı seçebilir, güvenle satın alarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR