Alleva Tavuklu ve Balkabaklı Orta Irk Yetişkin Köpek Maması 2 Kg
Alleva Tavuklu ve Balkabaklı Orta Irk Yetişkin Köpek Maması 2 Kg

Alleva Tavuklu ve Balkabaklı Orta Irk Yetişkin Köpek Maması 2 Kg (ALKP03)

0,00
Marka : Alleva
İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : ₺199,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺149,00(KDV Dahil)
Barkod : 8002754002073
₺18,87 'den başlayan taksitlerle

ADET

Artır Azalt
Alleva Tavuklu ve Balkabaklı Orta Irk Yetişkin Köpek Maması 2 Kg
Alleva Natural, Alleva serisinin düşük tahıllı ürün grubudur.
İçeriklerin kalitesini korumak için hafifçe buharda pişirilmiş bu ürün grubu, biberiye, yeşil çay ve E vitamini gibi yüksek etkinliğe sahip doğal antioksidanların kullanımı ile tazeliği garanti etmektedir. Lezzet ve daha konsantre bir protein verimi için, ayrıntıl analizler sonrası yüksek kaliteli hayvansal protein ve yağ kaynakları ile hem taze hem kurutulmuş besinler ile formüle edilmiştir. Formülde bulunan makul miktardaki nişasta, özelliklerine göre, düşük glisemik indekse sahip kahverengi pirinç kullanılarak elde edilir. Bu geleneksel nişasta kaynaklarına kıyasla bağırsakta daha yavaş glikoz salınmasına neden olur, bu da daha uzun bir enerji sağlar. Formülü, bağırsak sağlığını desteklemek için yeterli miktarda balkabağı, hayati dokuların işlevselliği için yüksek oranda taurin ve L-karnitin entegrasyonu ve eklem desteği için kondroitin ve glukozamin ekleyerek tamamlıyoruz.
Balkabağı, inulin, FOS, MOS:bağırsak mikrobiyotası desteği için lif kaynaklı.
Monoprotein: Tek hayvansal protein kaynağı.
Dermik işlevi desteklemek için: yüksek miktarda Omega-3.
Eklem desteği için: Glukozamin ve kondroitin.
Bileşim: Kurutulmuş tavuk (% 35), kemiği alınmış taze tavuk (% 20), esmer pirinç, tavuk yağı, bezelye nişastası, kurutulmuş kabak (% 5), kurutulmuş pancar posası, balık yağı, tavuk karaciğeri, hindiba kökü (inülin kaynağı ve FOS), kurutulmuş inaktive edilmiş bira mayası (MOS kaynağı), bikalsiyum fosfat, potasyum karbonat, glukozamin, kondroitin, Yucca suyu.
Analitik bileşikler: Ham protein% 28,00; Ham yağ% 17,00; Ham selüloz% 2,00; Ham kül% 6,50; Kalsiyum% 1,40; Fosfor% 0,90; Omega-6% 2,00; Omega-3% 0,60; Glukozamin 1.000 mg / kg; Kondroitin sülfat 800mg / kg. Metabolize Edilebilir Enerji (CEN): 3.976 kcal / kg; 16,7 MJ / kg.
İçerik
Tavuk Eti Balkabağı
Irk
Orta Irk
Tahıl
Düşük Tahıllı Tahılsız
Tipi
Sindirim Hassasiyeti
Yaş Gurubu
Yetişkin
Yem Tipi
Mama
Ağırlık | Kg
2 Kg
Benzer Ürünler