Benzer Ürünler
Alleva Ringa Balıklı ve Balkabaklı Mini Irk Yetişkin Köpek Maması 2 Kg
Alleva Ringa Balıklı ve Balkabaklı Mini Irk Yetişkin Köpek Maması 2 Kg

Alleva Ringa Balıklı ve Balkabaklı Mini Irk Yetişkin Köpek Maması 2 Kg (ALKP05)

5,00
Marka : Alleva
Barkod : 8002754002097
Saat 12:00 Kadar Gelen Siparişler
200 TL Üzeri Ücretsiz Kargo
Alleva Ringa Balıklı ve Balkabaklı Mini Irk Yetişkin Köpek Maması 2 Kg
Alleva Natural, Alleva serisinin düşük tahıllı ürün grubudur. İçeriklerin kalitesini korumak için hafifçe buharda pişirilmiş bu ürün grubu, biberiye, yeşil çay ve E vitamini gibi yüksek etkinliğe sahip doğal antioksidanların kullanımı ile tazeliği garanti etmektedir. Lezzet ve daha konsantre bir protein verimi için, ayrıntıl analizler sonrası yüksek kaliteli hayvansal protein ve yağ kaynakları ile hem taze hem kurutulmuş besinler ile formüle edilmiştir. Formülde bulunan makul miktardaki nişasta, özelliklerine göre, düşük glisemik indekse sahip kahverengi pirinç kullanılarak elde edilir. Bu geleneksel nişasta kaynaklarına kıyasla bağırsakta daha yavaş glikoz salınmasına neden olur, bu da daha uzun bir enerji sağlar. Formülü, bağırsak sağlığını desteklemek için yeterli miktarda balkabağı, hayati dokuların işlevselliği için yüksek oranda taurin ve L-karnitin entegrasyonu ve eklem desteği için kondroitin ve glukozamin ekleyerek tamamlıyoruz.
Balkabağı, inulin, FOS, MOS:bağırsak mikrobiyotası desteği için lif kaynaklı.
Monoprotein: Tek hayvansal protein kaynağı.
Dermik işlevi desteklemek için: yüksek miktarda Omega-3.
Eklem desteği için: Glukozamin ve kondroitin.
Bileşim: Susuz okyanus balığı (% 32), taze okyanus balığı (% 20), kahverengi pirinç, balık yağı, bezelye nişastası, kurutulmuş kabak (% 5), kurutulmuş pancar posası, hindiba kökü (inülin ve FOS kaynağı), kurutulmuş inaktive bira mayası (MOS kaynağı), bikalsiyum fosfat, potasyum karbonat, glukozamin, kondroitin, Yucca suyu
Analitik bileşikler: Ham protein% 27,00; Ham yağ% 17,00; Ham selüloz% 2,00; Ham kül% 7,40; Kalsiyum% 1,60; Fosfor% 1,20; Omega-6% 2,00; Omega-3% 1,70; Glukozamin 1.000 mg / kg; Kondroitin sülfat 800mg / kg. Metabolize Edilebilir Enerji (CEN): 3.895 kcal / kg; 16,3 MJ / kg.
İçerik
Balık Ringa Balığı Balkabağı
Irk
Küçük Irk
Tahıl
Düşük Tahıllı Tahılsız
Tipi
Deri ve Tüy Sağlığı
Türü
Kuru Mama
Yaş Gurubu
Yetişkin
Yem Tipi
Mama
Ağırlık | Kg
2 Kg
Etiketler
alleva, aleva,