Alleva All Breeds Düşük Tahıllı Tavuklu ve Balıklı Yetişkin Köpek Maması 2 Kg
Alleva All Breeds Düşük Tahıllı Tavuklu ve Balıklı Yetişkin Köpek Maması 2 Kg

Alleva All Breeds Düşük Tahıllı Tavuklu ve Balıklı Yetişkin Köpek Maması 2 Kg (ALKP29)

5,00
Marka : Alleva
İndirim Oranı : %32 İndirim
Fiyat : ₺189,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺129,00(KDV Dahil)
Barkod : 8002754003032
₺16,34 'den başlayan taksitlerle

ADET

Artır Azalt
Alleva All Breeds Düşük Tahıllı Tavuklu ve Balıklı Yetişkin Köpek Maması 2 Kg
Alleva Equilibrium, Alleva’nın hassas köpeklere özel serisidir.
İçeriklerin kalitesini korumak için hafifçe buharda pişirilmiş bu ürün grubu, biberiye, yeşil çay ve E vitamini gibi yüksek etkinliğe sahip doğal antioksidanların kullanımı ile tazeliği garanti etmektedir. Seçili hayvansal kaynaklardan, yeterli seviyede protein ve yağ içerir. Pirinç gibi nişasta kaynakları, yüksek sindirilebilirlikleri ve hızlı enerji salınımı nedeniyle seçilmiştir. Ürünlerin kalitesini arttıran taze et kullanımı lezzet sağlarken, kuru et kullanımı daha konsantre bir protein seviyesi sağlar .Formülde, doğal antioksidan ve çözünür lif kaynağı olarak çeşitli meyve ve sebzeler; hayati dokuların işlevselliği için taurin ve eklem desteği için de kondroitin ve glukozamin kullanılmıştır. Seriyi tamamlayan light ürün çeşidi bağırsaktaki glikoz salınımını kontrol eden ve enerjinin kullanımını uzatan, düşük glisemik indeksli karbonhidratların ana kaynaı kahverengi pirinç içerir.
Monoprotein: Tek hayvansal protein kaynağı.
Dermik işlevi desteklemek için: yüksek miktarda Omega-3.
Eklem desteği için: Glukozamin ve kondroitin.
Bileşim: Tavuk (% 28) (% 80'i kurutulmuş ve% 20'si taze), pirinç (% 25), mısır, kurutulmuş okyanus balığı (% 8), tavuk yağı, bezelye bitkisel lifi, tavuk ciğeri, hindiba kökü (kaynak inulin ve FOS), kurutulmuş inaktive bira mayası (MOS kaynağı), kurutulmuş meyve ve sebzeler (yaban mersini% 0,4, yaban mersini% 0,4, elma% 0,2, havuç% 0,2), kalsiyum karbonat, glukozamin, kondroitin sülfat, Yucca suyu.
Analitik bileşikler: Ham protein% 28,00; Ham yağ% 15,00; Ham selüloz% 2,00; Ham kül% 6,50; Kalsiyum% 1,40; Fosfor% 0,90; Omega-6% 1,40; Omega-3 0,32%; Glukozamin 400 mg / kg; Kondroitin sülfat 350mg / kg. Metabolize Edilebilir Enerji (CEN): 3.840 kcal / kg; 16,1 MJ / kg.
İçerik
Tavuk Eti Balık
Irk
Tüm Irklar
Tahıl
Düşük Tahıllı
Tipi
Deri ve Tüy Sağlığı Sindirim Hassasiyeti
Türü
Kuru Mama
Yaş Gurubu
Yetişkin
Yem Tipi
Mama
Ağırlık | Kg
2 Kg
Benzer Ürünler