ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Alleva Kedi ve Köpek Maması

Alleva: Evcil Dostlarınız İçin Sağlık ve Refah

Yavru ve yetişkin evcil dostlarımız için sağlıklı ve doğal içerikli mama seçenekleriyle güvenilir bir marka olan Alleva belirli beslenme amaçları için de özel formüller sunar. Tahıl içermeyen mükemmel kalitede taze etten gelen yüksek proteinli Alleva mamalarda güçlü bir doğal besin kompleksi bulunur. Doğal antioksidanlarla korunan bu kaliteli ürünler bilimsel testlerle desteklenen biyoaktif doğal bileşenlerle sağlıklı ve doğal mamalardır. Alleva mama üretimi yaparken ileri teknoloji standartlarıyla tüm ürünlerini buharda pişirir. İnsan sınıfı gıda üretiminde uygulanan yöntemleri uygulayan marka, sağlık olmadan her şey hiçbir şeydir felsefesiyle hareket eder. Evcil hayvanların sağlık ve refahı için doğal ve yüksek kaliteli malzemelerden yüksek üretim standartlarında mama üretimi yapar.

Alleva Mama Çeşitleri ve Özellikleri

Marka doğal yaşam iksiri olan ginseng formülü evcil hayvanların mama içeriklerinde kullanır. Aloe vera markanın kendine özgü yaklaşımını ortaya koyan içeriklerinden birisidir. Alleva Holistik serisi güçlü doğal bitki kompleksi, taze etten yüksek protein içeriği, özenli tahıl seçimiyle premium mamalar arasında yer alır. Markanın Holistik serisi, doğal ginseng kökü, aloe vera, karanfil, limon, zerdeçal, biberiye içerikleriyle hücresel yaşlanmayı önler ve bağışıklık sistemini güçlendirir. Holistik serisinde Alleva köpek maması ve kedi maması için ayrı formüller sunar. Markanın Natural serisi, kahverengi pirinç ve kurutulmuş balkabağı, hayvansal protein, omega-3, yüksek lif ve eklem desteği için glukozamin içerir. Markanın Equilibrium serisi hayvansal protein kaynağının yanı sıra yüksek miktarda omega-3, yaban mersini, hindiba kökü gibi bitkilerle dengeli beslenme için ideal bir mama seçeneğidir. Alleva kedi maması ve köpek maması çeşitlerinde emzirme, hamilelik, kilo kontrolü gibi fizyolojik durumlara özel mama seçenekleri de bulunur.

Sağlıklı Alleva Mamalarda Lezzet Seçenekleri

Alleva özel ihtiyaçlar için özel formüller sunarken farklı damak zevklerine de hitap eder. Köpeklerin çok sevdiği Alleva Dog Food formülleri arasında tavuk+ördek+aloe vera+ginseng ve tavuk+kabak, balık+kabak, kuzu+kabak formülleri yer alır. Alleva yavru köpek maması çeşitlerinde okyanus balığı+aloe vera, kuzu ve geyik eti+ginseng, doğal balık+kabak gibi içerikler popülerdir. Markanın kedi mamalarında tavuk+ördek+aloe vera, kuzu eti+geyik eti+ginseng gibi içerikler öne çıkarken doğal şeker kamışı lifi ile gıdaların kalorisi azaltılır. Alleva yavru kedi maması içerdiği aloe vera ve ginseng ile yavru kedilerin bağışıklık sisteminin güçlenmesini sağlar. Markanın ayrıca köpek ve kediler için sprey, losyon gibi doğal içerikli sağlık ve güzellik çözümleri de bulunur.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR