Advance Tavuklu ve Pirinçli Açık Kedi Maması 1 Kg
Advance Tavuklu ve Pirinçli Açık Kedi Maması 1 Kg

Advance Tavuklu ve Pirinçli Açık Kedi Maması 1 Kg (ADVNC005)

Marka : Advance
İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : ₺266,65(KDV Dahil)
İndirimli : ₺199,99(KDV Dahil)
₺22,22 'den başlayan taksitlerle
450 TL Üzeri Ücretsiz Kargo
Saat 12:00 Kadar Gelen Siparişler
Ankara İçi Aynı Gün Teslim

ADET

Artır Azalt

Advance Adult Yetişkin Tavuklu ve Pirinçli Kedi Maması 15 Kg

1 - 10 yaş arası kediler için protein kaynağı olarak tavuk, karbonhidrat kaynağı olarakta sindirimi kolay olan pirinç kullanılarak hazırlanmış yetişkin kedi mamasıdır.

* Advance, vitamin E, vitamin C, bioflavonoidler, selenyum, çinko, bakır, manganez ve taurinden oluşan antioksidan sistemi ile hücresel yaşlanmayı engeller ve sağlıklı yaşamı uzatarak yaşlanmayı geciktirir.

* İçerdiği immunoglobulinler hızlı bir bağışıklık yanıtı sağlayarak sindirim sistemini, özelliklede bağırsak florasını korur.

* Kalp sağlığını koruyan taurin katkılıdır.

* Optimum protein seviyesi ile güçlü kas yapısı oluşmasını sağlar ve kedinizin canlılığını ve formunu korur.

* Linoleik asit, omega 3 yağ asitleri, biyotin ve çinko içerdiğinden sağlıklı bir deri ve tüy yapısı sağlar. Kedinizin parlak ve pürüzsüz bir kürke sahip olmasını sağlar.

* İçeriğindeki mineral tuzların yanısıra şekli ve boyut olarak özel tasarlanmış olan Advance, plak oluşumunu ve diş çürüklerini engelleyerek ağız sağlığını korur.

* Dengeli mineral ve bileşen kombinasyonu kedinizin idrarındaki pH seviyesinin az asitli olmasını sağlayarak idrar taşlarının oluşumunu engeller.

* Özel formülünde yer alan omega 3 yağ asitleri, özellikle de DHA, merkezi sinir sisteminin gelişmesini, taurin ise özellikle yavrularda retinanın gelişmesine yardımcı olur.

* Dengeli protein içeriği ile kedinizin formda kalmasını ve kilosunun korunmasını sağlar.

Mamanın İçeriği;

Tavuk, pirinç, kurutulmuş kümes hayvanları proteini, mısır gluten, mısır, vitamin E ile korunmuş hayvansal yağlar, hidrolize edilmiş balık proteini, kurutulmuş yumurta, bira mayası, plazma protein, potasyum klorür, tetrasodyum pirofosfat, bioflavonoidde zengin citric özleri, vitamin A, vitamin D3, vitamin E (tocopherol), vitamin C, bakır, taurin.

Ortalama Besin Analizi

Protein                                                                              %35
Yağ                                                                                   %16
Lif                                                                                     %1.5
Kül                                                                                    %6.7
Kalsiyum                                                                           %1.1
Fosfor                                                                               %1
Nem                                                                                  %8
Metabolize enerji (kg/kcal)                                                   4100

Günlük Kullanım Miktarları
Yetişkin Ağırlığı                                                                    Gr/Gün

      1-3 kg                                                                         15-35

      3-5 kg                                                                         35-55

      5-7 kg                                                                         55-75

Bu miktarlar, önerilen günlük miktarlardır; dolayısıyla, kedinin yaşı, türü, hareketlilik seviyesi fiziksel durumu ve iklim şartlarına göre ayarlanmalıdır.

Benzer Ürünler
Etiketler
advance mama, advance kedi maması , advance açık kedi maması , advance tavuklu kedi maması , advance tavuklu mama , açık mama, kedi maması , advance tavuklu açık kedi maması , Advance, Advance Tavuklu, Advance Tavuklu ve, Advance Tavuklu ve Pirinçli, Advance Tavuklu ve Pirinçli Açık, Advance Tavuklu ve Pirinçli Açık Kedi, Advance Tavuklu ve Pirinçli Açık Kedi Maması, Advance Tavuklu ve Pirinçli Açık Kedi Maması 1, Advance Tavuklu ve Pirinçli Açık Kedi Maması 1 Kg, Advance Tavuklu ve Pirinçli Açık Kedi Maması Kg, Advance Tavuklu ve Pirinçli Açık Kedi 1, Advance Tavuklu ve Pirinçli Açık Kedi 1 Kg, Advance Tavuklu ve Pirinçli Açık Kedi Kg, Advance Tavuklu ve Pirinçli Açık Maması, Advance Tavuklu ve Pirinçli Açık Maması 1, Advance Tavuklu ve Pirinçli Açık Maması 1 Kg, Advance Tavuklu ve Pirinçli Açık Maması Kg, Advance Tavuklu ve Pirinçli Açık 1, Advance Tavuklu ve Pirinçli Açık 1 Kg, Advance Tavuklu ve Pirinçli Açık Kg, Advance Tavuklu ve Pirinçli Kedi, Advance Tavuklu ve Pirinçli Kedi Maması, Advance Tavuklu ve Pirinçli Kedi Maması 1, Advance Tavuklu ve Pirinçli Kedi Maması 1 Kg, Advance Tavuklu ve Pirinçli Kedi Maması Kg, Advance Tavuklu ve Pirinçli Kedi 1, Advance Tavuklu ve Pirinçli Kedi 1 Kg, Advance Tavuklu ve Pirinçli Kedi Kg, Advance Tavuklu ve Pirinçli Maması, Advance Tavuklu ve Pirinçli Maması 1, Advance Tavuklu ve Pirinçli Maması 1 Kg, Advance Tavuklu ve Pirinçli Maması Kg, Advance Tavuklu ve Pirinçli 1, Advance Tavuklu ve Pirinçli 1 Kg, Advance Tavuklu ve Pirinçli Kg, Advance Tavuklu ve Açık, Advance Tavuklu ve Açık Kedi, Advance Tavuklu ve Açık Kedi Maması, Advance Tavuklu ve Açık Kedi Maması 1, Advance Tavuklu ve Açık Kedi Maması 1 Kg, Advance Tavuklu ve Açık Kedi Maması Kg, Advance Tavuklu ve Açık Kedi 1, Advance Tavuklu ve Açık Kedi 1 Kg, Advance Tavuklu ve Açık Kedi Kg, Advance Tavuklu ve Açık Maması, Advance Tavuklu ve Açık Maması 1, Advance Tavuklu ve Açık Maması 1 Kg, Advance Tavuklu ve Açık Maması Kg, Advance Tavuklu ve Açık 1, Advance Tavuklu ve Açık 1 Kg,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR