• Kasım 24, 2020 Tavşan

  Şirinlikleriyle bizi bizden alan tavşan dostlarımız adeta doğayı keşfeden simyacılar gibidir. Onlar nerede şifalı bir bitki var, nerede sağlığa faydalı bir kök var bulup yiyebilirler.  Kırlarda özgürce yaşayan tavşanlar yabani bitkiler, şifalı otlar, ağaç dalları, ağaç yaprakları, ağaç kökleri, yemişler ve meyvelerle beslenirler. 

  tavşan yemleri
 • Kasım 20, 2020 Kediler Köpekler Kuşlar

  En iyi arkadaşınızla tatile gitmeyi birlikte seyahat etmeyi istiyorsanız, patili yol kurallarını bilmelisiniz. Patili dostlarımız için yurt dışı seyahatlerinde belgelere ihtiyaçları vardır.Araçla yapılan seyahatlerde araç içi koruma olanaklarının sağlanması gerekir. Bu değerli dostumuz ile uçağa binmek ya da arabayla seyahat etmek için farklı kurallara dikkat etmelisiniz.

  evcil hayvanlarla seyahat etmek
 • Kasım 17, 2020 Köpekler

  Oyun oynamak köpekler için sadece keyifli zamanları ifade etmez. Aynı zamanda sağlıklı gelişimleri ve aktivite hareketleri için de gereklidir.

  köpekler için oyuncak seçimi
 • Kasım 11, 2020 Kuşlar

  Minik dostlarımız kuşlar, doğal ortamlarındaki yaşamsal alan standartlarına ihtiyaç duyarlar. Doğada her kuş türünün kendine özgü yuva anlayışı vardır. Kuşlar yaşadıkları yer konusunda oldukça seçicidir. Bu açıdan da beslediğiniz kuş için en ideal yaşam ortamını oluşturmalısınız.

   

  kafes seçimi
 • Kasım 06, 2020 Kediler

  Hayatınızda bir kedi varsa her şeyden önce onu çok iyi tanımalısınız. Her kedinin anatomik özellikleri birbirinden farklıdır. Tüylerinin kalınlığı, tüy dökme evreleri veya tüy sağlığı hakkında bilgi sahibi olarak tüy bakımını en doğru şekilde yapabilirsiniz. Aslında tüy bakımı doğru şekilde yapılan kediler ev yaşamında tüy sorunu yaşatmazlar. Tüylerini düzenli taramak oldukça önemlidir.

  kedi tüy bakımı