• Aralık 30, 2020 Köpekler

  Sindirim sisteminin sorunsuz şekilde çalışması köpeklerin sağlıklı ve kaliteli yaşam sürebilmeleri için oldukça önemlidir. Tıpkı insanlarda olduğu gibi köpeklerde de sindirim soruları ortaya çıkabilir.

  köpeklerde kabızlık nedenleri
 • Aralık 25, 2020 Kediler

  Kedi dostlarımızın beslenme ihtiyaçları kısırlaştırma operasyonundan sonra değişiklik gösterebilir. Obezite kısırlaştırma sonrasında en sık ortaya çıkan sorunlardan birisidir.

  kısırlaştırılmış kedi maması
 • Aralık 22, 2020 Kediler

  Pireler, kedi dostlarımız için çok sevimsiz durumlara neden olur. Kaşıntı onları epey rahatsız eder. Üstelik pireler sağlıklı olmalarını da engeller.

  kediler pireden nasıl kurtulur
 • Aralık 18, 2020

  Evde kedi dostlarımızla daha keyifli ve sağlıklı bir yaşam paylaşmak için kedi tuvaleti temizliğine dikkat etmeliyiz. Kedi tuvaletinin kötü kokmasını, kokunun eve yayılmasını engellemenin basit ve etkili yolları var.

  kedi tuvalet kokusu
 • Aralık 15, 2020 Kediler

  Çok şirin kedi dostlarımız aslında güçlü içgüdüleri olan birer avcıdır. Doğadaki her avcının hayatta kalmak için özel yetenekleri vardır. Kedi dostlarımızın güçlü içgüdüleri ve tırnakları, onların avcı özelliklerini evcil yaşamda da devam ettirmelerini sağlar.

  kedi tırmalama